Göynük pazar yerinde sona doğru

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” projesi kapsamında Göynük Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden kapalı pazar yerinde çalışmalar tamamlanmak üzere. 

Göynük Mahallesi’nde 2592 metrekarelik alan içerisine yapılan pazar yerinin kaba inşaatında çalışmalar sürerken, pazar yerinin direkleri dikiliyor. Elektrik sisteminin de döşenmeye başlanıldığı pazar yerinde, kısa sürede çalışmaların tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılacağı belirtildi. 

Toplam 2592 metrekarelik alan içerisinde 1835 metrekarelik alana yapılacak olan kapalı pazar yerinde taziye evi, tuvaletler, zabıta odası, taziye yeri, çay ocağı ve satış ünitesi yer alacak. Pazar alanında 80 esnaf tezgah açacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Kuzdere, Arslanbucak ve Çamyuva mahallelerinden sonra Göynük mahallemizde pazar yerimizi halkımızın hizmetine kazandıracağız. Çalışmalar büyük ölçüde bitti. Göynük kapalı pazarımızı açtıktan sonra da hemen arkasından Tekirova mahallemizde pazar yerimizi yapacağız. Tekirova’daki pazar yeri ile ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyor. Kemer halkı bize inanmaya devam etsin.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x